Meble ogrodowe na każdy gust! Najszerszy asortyment!
^
do góry
(22) 206 21 14 info@gardenello.pl

Huśtawki ogrodowe

Our benefits

6 produkt(ów)

6 produkt(ów)

Huśtawki ogrodowe – komfort dla całej rodziny

Rozrywka dla dorosłych i najmłodszych

Huśtawki stały się nieodłącznym elementem spokojnego wypoczynku w domku letniskowym. One są aktualne nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale także dla par, dążących ucieszyć się świeżym powietrzem i pięknem przyrody z ukochanym człowiekiem.

Przedstawione w asortymencie Gardenello hustawki ogrodowe jak najlepiej nadają się do relaksu. Konstruktorzy europejscy zadbali o wygodę i wyposażyli siedzenia w miękkie poduszki i nawet dostosowali markizy. Projektanci ze swojej strony popracowali nad kolorowym spektrum i wybrali przyjemne zielone, bordowe i beżowe odcienia, wspaniale harmonizujące z otaczającą roślinnością.

Sofy-huśtawki, leżaki – to nie tylko funkcjonalny element wystroju zewnętrznego, ale również element dekoracyjny, który odzwierciedla charakter i preferencje jego właścicieli. Zainstalowane w przytulnym kącie ogrodu, są one w stanie stworzyć relaksującą atmosferę, dodać komfortu.

Ogrodowe huśtawki – ulubione miejsce zabaw dla dzieci. Zwłaszcza dlatego modele z naszego sklepu są trwałe, odporne, ekologiczne i potrafią zrobić rozrywkę wszystkich członków rodziny całkowicie bezpieczną. Ich wytrwała metalowa lub drewniana konstrukcja dostosowana jest do regularnych obciążeń i wytrzyma je bez problemów.

Wielbiciele komfortowego wyposażenia w tandemie do fajnej huśtawki obowiązkowo dołączą namioty ogrodowe. Jest to konstrukcja podobna do pawilonu, która ma niedużą masę i jest łatwa do demontażu. Takie zadaszenie będzie znakomitym pomysłem dla imprezy albo kolacji na świeżym powietrzu. Podaruje ono komfort, będzie chronić przed promieniem słonecznym a nawet owadami.

Łatwość użytkowania

Huśtawki ogrodowe nie wymagają specjalnych warunków instalacji. Wystarczy przygotować płaską powierzchnię bez stoków, rowów i nasypów, aby zapewnić im stabilność. I drewniane huśtawki, i odlewane, i plecione są przenośne, dlatego można je łatwo przemieścić w dowolne wygodne miejsce, co, oczywiście, jest niezaprzeczalnym plusem.

Kupić huśtawki ogrodowe w sklepie Gardenello

Produkty stworzone przez najlepszych producentów w Europie - to jest klucz do naszego sukcesu. Naturalne materiały, użyte do ich produkcji, w połączeniu z atrakcyjnym wyglądem, tworzą charakterystyczny styl, właściwy dla mebli luksusowych. Eleganckie krzesła, zestawy obiadowe, fotele, leżaki i drewniane huśtawki ogrodowe – to nie tylko meble ogrodowe, ale jeszcze dekoracje, odzwierciedlające wykwintny smak jego właścicieli. Każdy wybrany wyrób będzie bezzwłocznie dostarczony do Państwa domu, ponieważ Gardenello współdziała z wiodącymi przewoźnikami. Meble do domków letniskowych pomogą wybrać personalni konsultanci, którzy są przypisane do każdego klienta. Spełnianie Państwa marzeń – gwarancja naszego sukcesu!

W tym serwisie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez blokowania plików cookies oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedź się więcej
X