Meble ogrodowe na każdy gust! Najszerszy asortyment!
^
do góry
(22) 206 21 14 info@gardenello.pl

Leżaki plażowe i stoliki

Nasz sklep internetowy prezentuje szeroki wybór leżanek i tapczanów, oraz akcesoriów do nich, żeby Państwo mogli wybrać najlepsze dla siebie i z maksymalną wygodą odpocząć na świeżym powietrzu w promieniu słońca. Pięknie i praktycznie do leżanek będą pasowali zestawy modułowe i stoliki pomocnicze.
Our benefits

33 produkt(ów)


33 produkt(ów)

Leżaki do wygodnego wypoczynku

Element komfortu w ogrodzie

Pod gorącym południowym słońcem, na brzegu morza lub przy basenie trudno wyobrazić sobie na sto procent wygodny wypoczynek bez takich niezamiennych mebli, jak leżak. Możemy na niemu i opalać się, i poczytać książkę, a nawet się zdrzemnąć.

W asortymencie Gardenello znajdziecie Państwo ogromny wybór leżaków z rozmaitych materiałów. Są to meble plecione z technorattanu, wyroby z drewna tekowego najwyższej klasy. Wszystkie modele charakteryzują się przyjaznością środowisku i jakością wykonania.

Huśtawki ogrodowe, solidne krzesła lub fotele, stoliki, a nawet parasole – wszystko to przy właściwym doborze może zostać nie tylko przedmiotem wygody, ale również elementem wystroju dla Państwa domku letniskowego.

Materiały do produkcji

Leżaki naszego sklepu stworzone są wiodącymi producentami europejskimi. Świadomie nie sprzedajemy plastikowych modeli, ponieważ ich toksyczność, podatność na przegrzanie i kruchość mówią same za siebie. Według liczby wyrobów liderem są leżaki ogrodowe z technorattanu – materiału przyjaznego środowisku i trwałego. On nawet używa się do produkcji sof z baldachimem, które są często używane na plaży. Ten materiał nie blednie, wytrzymuje regularny kontakt z wodą i ultrafioletem oraz, co więcej, absolutnie nie traci kształtu.

Modele z drewna tekowego i merbau – wybawienie dla tych, którzy nie mają wystarczająco dużo czasu, by regularnie dbać o meblach. Mogą one być pozostawione pod gołym niebem przez cały rok. Wyjątkowe oleje zawarte w porach drewna chronią wyroby od pleśni, gnicia i grzybicy. Nie boją się one regularnych kontaktów z wodą i ekstremalnych różnic temperatur.

Kupić leżaki w sklepie Gardenello

Żeby wybrane meble pojawiły się w Państwa domu jak najszybciej, zadzwońcie pod numery podane na stronie. Personalny konsultant doradzi w interesujących pytaniach i pomoże wybrać i kupić leżak ogrodowy, jeśli Państwo zdezorientowali się w bogactwie naszego asortymentu. Dostawy z Europy są przeprowadzane nie rzadziej niż raz na miesiąc, co oznacza, że można uzyskać ekskluzywne meble ogrodowe lub zestawy do domu na pierwsze żądanie!

Współpraca z czołowymi przewoźnikami pozwala nam dostarczać towar w najlepszej cenie.

W tym serwisie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez blokowania plików cookies oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedź się więcej
X