Meble ogrodowe na każdy gust! Najszerszy asortyment!
^
do góry
(22) 206 21 14 info@gardenello.pl

O nas

Gardenello – największy sklep internetowy nowoczesnych mebli i akcesoriów ogrodowych. W naszym asortymencie posiadamy więcej 1000 różnych towarów. Staramy się iść na przód w swojej branży dostosowując się do potrzeb współczesnych użytkowników. Jakość, solidność, dbałość o szczegóły – to, czego doceniamy najwięcej.

Możecie zamówić najlepsze europejskie marki mebli ogrodowych z dostawą do domu w całej Polsce. W naszym sklepie odnajdziecie tylko meble o najwyższej jakości, posiadające gwarancje od 2 do 5 lat.

Ze względu na szeroki asortyment możecie wybrać dokładnie takie meble, o których marzyliście. Z łatwością dopasują się one do każdego ogrodu, domu zamiejskiego jak i mieszkania miejskiego, tarasu letniego obok restauracji czy kawiarni lub nawet balkonu.

Jeżeli macie Państwo pytania lub potrzebujecie pomocy z wyborem, jesteśmy gotowi udzielić maksymalnej uwagi każdemu, kto zainteresował się naszą ofertą. Nasz konsultant podpowie w każdym pytaniu budzącym u Państwa wątpienie, poleci najlepsze rozwiązanie i zrobi przyjmowanie ostatecznej decyzji o wiele łatwiejszym.

W tym serwisie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez blokowania plików cookies oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedź się więcej
X