Meble ogrodowe na każdy gust! Najszerszy asortyment!
^
do góry
(22) 206 21 14 info@gardenello.pl

Opłata i dostawa

Opłata

Podczas dokonania zamówienia możecie Państwo wybrać wygodny sposób opłaty:

  • bezpieczna opłata on-line za pomocą kart Visa, Master Card, Visa Electron lub Maestro
  • opłata na nasze konto bankowe
  • opłata przez system PayPal

Po sprawdzeniu obecności towaru (zwykle w ciągu 4-24 godzin) wyślemy Państwu odsyłacz dla opłaty on-line lub szczegóły konta bankowego dla realizacji przelewu.

Wszystkie płatności kartami i przelewy on-line realizowane są poprzez system PayPal, który gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa i poufności.

Dostawa

Realizujemy dostawy w całej Polsce, a także poszczególnie dostarczamy towary w inne kraje europejskie.

Orientacyjny czas dostawy podany jest dla każdego towaru osobno i wynosi od 2 do 30 dni. Oczywiście, robimy wszystko, aby dostarczyć zamówienie w najkrótszym terminie. Jeżeli zamówienie zawiera towary o różnych terminach dostawy, zazwyczaj zamówienie zostaje wysłane częściowo.

Zwrot towaru

Jeżeli z jakiegoś powodu meble nie są odpowiednie, mogą Państwo zwrócić je w ciągu 10 dni licząc od dnia otrzymania. W tym celu prosimy o kontakt z nami pod numerem (22) 209 89 64 lub pod adresem mailowym info@gardenello.pl, po czym udzielimy Państwu dalsze instrukcje. Należy zapakować meble w opakowanie oryginalne w miarę możliwości i wysłać własnym kosztem od Państwa domu do naszego magazynu. Ze swojej strony zwrócimy Państwu wpłacone pieniądze na konto bankowe lub na kartę (w zależności od sposobu dokonania zapłaty). Zwroty z obu stron dokonują się w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy.

W tym serwisie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez blokowania plików cookies oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedź się więcej
X