Meble ogrodowe na każdy gust! Najszerszy asortyment!
^
do góry
(22) 206 21 14 info@gardenello.pl

Parasole ogrodowe

Nasz sklep internetowy zadbał o to, żeby Państwo mogli odnaleźć maksymalnie stosowny parasol lub pawilon. Zwłaszcza dlatego w naszym asortymencie reprezentowane są wiodące marki europejskie z parasolami najbardziej różnorodnych rozwiązań stylowych i konstruktywnych. Nasze parasole wspaniale pasują do mebli dla strefy wypoczynkowej, mebli obiadowych, a także doskonale łączą się z leżankami.
Our benefits

3 produkt(ów)

3 produkt(ów)

Parasole ogrodowe pomogą stworzyć większy komfort dla klientów kawiarni

Zaciszne zakątki świeżości

Każdy właściciel kawiarni pragnie maksymalnie ulepszyć ją, dodać zakładowi jeszcze większego komfortu. Dla stworzenia jak najkorzystniejszych warunków dla przyjemnego pobytu na świeżym powietrzu, nie ma nic lepszego niż wykorzystać parasole do kawiarni. One stworzą nie tylko przyjemny cień wokół stolików, ale i mając nieordynarny i atrakcyjny wygląd, podarują odrobinę słodkiej bezpośredniości lub wyrafinowanego luksusu.

Instalacja parasoli – łatwy proces, nie wymagający specjalnej wiedzy lub wysiłków. Ponadto, istotną zaletą okaże się to, że umieszczenie kilku parasoli zwiększy ilość miejsc dla gości co najmniej na kilkanaście. Takie meble do restauracji więcej niż w pełni zrekompensują koszty ich nabycia.

Ogólnie rzecz biorąc, korzystanie z parasoli aktualne jest nie tylko w zakładach publicznych. Oczywiście, parasol przeciwsłoneczny bywa praktycznie niezastąpiony i jest nieodłącznym elementem wyposażenia zewnętrznego, jednak na podwórku też będzie dość korzystny. Przy basenie lub na przestronnej werandzie ogromny parasol osłoni i od palących promieni słońca, i od wszelkich opadów.

Ja wybrać właściwy parasol?

Parasole ogrodowe w naszym sklepie dostępne są w dwóch wariantach funkcjonalnych. Są to zwykłe parasole z nogą centralną, które mogą być podnoszone lub opuszczane, jak również parasole z nogą boczną – mogą być ustalone dowolnie z powodu tego, że podstawa , na której jest zamontowana kopuła, położona bocznie. Tego rodzaju parasole są po prostu idealne do zamieszczenia obok basenu lub leżaków.

Jednym z ważniejszych kryteriów wyboru jest rozmiar - średnica kopuły i długość podstawy. W zależności od wagi i objętości różni się przeznaczenie parasoli. Małą i lekką parasolkę można łatwo umieścić w bagażniku samochodu wyjeżdżając za miasto, a duży parasol do kawiarni, przeznaczony do zainstalowania na tarasie letnim, wymaga trochę bardziej poważnego transportowania.

W asortymencie Gardenello jest cały szereg atrakcyjnych wariantów. Tu są znane nam grzybki, i egzemplarze, wykonane w kształtach geometrycznych. Łączy ich jedno – doskonała jakość. I parasole, i inne towary z naszego sklepu, na przykład meble ogrodowe z technorattanu, dzięki swojej minimalistycznej elegancji potrafią nie tylko dostosować się do ogólnej atmosfery, ale i skutecznie podkreślić ogólną koncepcję aranżacji wnętrza.

Kupić parasole ogrodowe w sklepie Gardenello

Samodzielnie importujemy ekskluzywne meble z Europy i posiadamy najszerszy wybór naprawdę jakościowych wyrobów w całym kraju. Żeby zrealizować zamówienie i dostać wybrane produkty nie potrzebujecie Państwo dużo czasu. Konsultant personalny pomoże dobrać i zamówić meble do ogrodu. Dostawy realizujemy w obrębie całego kraju i nie zmuszamy do długiego oczekiwania. Gardenello – gwarancja jakości w atrakcyjnej cenie.

W tym serwisie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez blokowania plików cookies oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedź się więcej
X