Meble ogrodowe na każdy gust! Najszerszy asortyment!
^
do góry
(22) 206 21 14 info@gardenello.pl

Stoły ogrodowe

Stoły dla altanek od naszego sklepu internetowego podarują strefie obiadowej Państwa ogrodu lub podwórka niezapomniany styl i prawdziwy urok. Dzięki pięknym i wygodnym rozwiązaniom projektowym możecie Państwo połączać przyjemne z pożytecznym. Dla pełnego umeblowania zalecamy też fotele i krzesła obiadowe.
Our benefits

Produkty 1-35 z 43

Produkty 1-35 z 43

Stoły ogrodowe – element komfortu dla wypoczynku rodzinnego

Jak wybrać stół?

Domek letniskowy, dworek, działka - to przede wszystkim miejsce, gdzie można ładnie odpocząć z rodziną, przyjaciółmi. Dla tego, żeby stworzyć tam komfort, trzeba najpierw wyposażyć je w meble, które będą wyglądać organicznie i nie psuć się w ekstremalnych warunkach użytkowania. Stoły, fotele i krzesła ogrodowe, za umowy właściwego wyboru, stają się ozdobą, która charakteryzuje pana domu.

Technorattan - świetny materiał na meble codziennego użytku. Stoły, wykonane z niego, wyglądają powietrzno, co jednak nie wpływa na ich charakterystyki eksploatacyjne. Takie meble są bardzo wytrwałe. Technologia plecenie bez złączeń robi je odpornymi, zdolnymi wytrzymać obciążenie do 250 kilogramów. Technorattan jest łatwy do mycia, nie psuje się po trwałym kontakcie z wodą, ultrafioletem. Ten materiał jest przyjazny środowisku i nie emituje niebezpiecznych substancji chemicznych.

Jeśli chcecie kupić stół do altany, lepiej wybrać model kompaktowy, na przykład wyrób z naturalnego rattanu z okrągłym blatem. W razie potrzeby on łatwo może być przeniesiony w dom, ponieważ waży niewiele. Rattan wygląda drogo i organicznie wpisuje się w pejzaż, stworzony przyrodą.

Wykończyć umeblowanie pomogą fotele ogrodowe, rozmaitość kształtów których w naszym sklepie pomoże zadowolić najbardziej wymagających nabywców.

Modele z aluminium i stali nierdzewnej są przeznaczone do stałego wykorzystania na zewnątrz. Jeśli regularnie Państwo jecie obiad czy kolację w ogrodzie lub na tarasie, nie dążycie zabrać stół do pokoju, wybór jest oczywisty. Takie stoły ogrodowe nie boją się nie trudnych warunków pogodnych, nie upału, nie zimna. Są niewymagające w opiece i bardzo praktyczne.

Intensywne wykorzystanie

Stoły ogrodowe - rzecz szczególna. Do wyboru należy podchodzić z ostrożnością, ponieważ przeważnie takie stoły ogrodowe drewniane są stosowane najczęściej i zobowiązane znosić stałe obciążenia. Drewno tekowe to najlepsze rozwiązanie dla takich stołów. Zawiera ono oleje, chroniące wyroby przed owadami, grzybicami i pleśnią. Stoły z tej odmiany drewna są mocne i wytrzymałe. Ich naturalny kolor i elegancka prostota formy będą wyglądać jak najlepiej na tle roślinności ogrodu.

Kupić stoły ogrodowe w sklepie Gardenello

Aby Państwo nie zgubili się wśród szerokiego wyboru produktów z naszego sklepu, Gardenello zapewnia każdemu osobistego konsultanta. On odpowie na wszystkie pytania i pomoże dokonać zamówienia. Meble ogrodowe z Europy w najlepszej cenie będą dostarczane bezpośrednio do domu, w tym pomogą nam wiodące firmy dostawcze w kraju.

W tym serwisie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez blokowania plików cookies oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedź się więcej
X