Meble ogrodowe na każdy gust! Najszerszy asortyment!
^
do góry
(22) 206 21 14 info@gardenello.pl

Fotele ogrodowe i podnóżki

Wysoka jakość plecenia i tkaniny w reprezentowanych fotelach i podnóżkach nie pozostawi nikogo obojętnym na nasze meble. Czując przyjemność odpoczynku w naszych fotelach Państwo nie zmogą nie wrócić w wygodne uściski zadowolenia. Także możecie uzupełnić wybór naszymi sofami, kawowymi i pomocniczymi stolikami.
Our benefits

Produkty 1-35 z 50

Produkty 1-35 z 50

Osobliwości wnętrza

Fotele ogrodowe najbardziej harmonijnie wyglądają w stylach „country”, „prowansja” i oczywiście „eko”. Ich naturalne kolory różnią się od miodowego do bordo-koniak, oliwkowego i kawowego. Odcień technorattanu zależy tylko od wyobraźni producenta, a nawet może być niebieski lub różowy. W zależności od kształtu i koloru, wyroby zwięźle dopasują się i w klasyczne wnętrze, i skutecznie rozcieńczą minimalistyczny high-tech.

Kupić fotele ogrodowe w sklepie Gardenello

Wyposażyć wymarzony dom za pomocą naszego sklepu – nie jest problemem, ponieważ w Gardenello mamy ponad półtora tysiąca towarów. Tutaj każdy znajdzie meble na taras i do ogrodu jakie tylko zechce. Towary aktualizowane są co najmniej raz w miesiącu, znaczy to, że możecie Państwo dostać ekskluzywne wyroby z Europy tak szybko jak to możliwe. Korzystając z naszej współpracy z najlepszymi firmami transportowymi, zorganizujemy dostawę towarów dosłownie do domu!

Fotele ogrodowe – elegancka rozkosz mebli naturalnych

Zgodność ceny i jakości

Jeśli dopiero kilkadziesiąt lat temu meble plecione były wyłącznie atrybutem domku letniskowego, już dzisiaj są powszechnie używane w wystrojach mieszkań miejskich. Taka popularność jest uzasadniona nowymi rozwiązaniami projektowymi i technologiami produkowania wyrobów.

Fotel ogrodowy, na przykład, daleko nie zawsze wygląda jako nie wielkie siedzenie ciemno słomianego koloru. Przejrzawszy nasz katalog mogą Państwo przekonać się w tym osobiście. Tutaj są i przysadziste fotele w kształcie sześciennym, ciemno szary kolor których kontrastuje z jasnymi poduszkami, i fotele bujane w stylu country, i miniaturowe krzesełka dla niewielkich mieszkań.

Właściciele letnich restauracji nad morzem szybko podążyli za trendami i teraz w cieniu parasoli ogrodowych możemy spotkać powietrzne plecione stoliki i krzesła. Takie meble wyglądają bardzo elegancko i wyrafinowanie. Orzeźwiająca bryza, szum fal, przytulna atmosfera, co jeszcze jest potrzebne na romantyczny wypoczynek?

Technorattan i naturalny rattan, mimo swego kruchego wyglądu, są materiałami, zdolnymi wytrzymać duże obciążenia. Ich wykorzystanie na zewnątrz spowodowane wspaniałymi parametrami eksploatacyjnymi. Fotel z rattanu może nie określono długo kontaktować z wodą i nie tracić swego kształtu, on nie będzie pękać, nie ściemnieje. Dzięki małej masie takie meble mogą być łatwo przeniesione z miejsca na miejsce, jest to wygodne podczas sprzątania.

W tym serwisie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez blokowania plików cookies oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedź się więcej
X