Meble ogrodowe na każdy gust! Najszerszy asortyment!
^
do góry
(22) 206 21 14 info@gardenello.pl

Technorattan – ogrodowe meble plecione

Nasz sklep zapewnia Państwu szeroki wybór rozmaitych mebli z technorattanu, które wspaniale dopasują się do Państwa ogrodu. Kupując u nas zawsze możecie liczyć na najlepszą jakość produktów, indywidualną obsługę oraz długotrwałe wykorzystanie. Także polecamy zwrócić uwagę na zestawy wypoczynkowe, fotele i podnóżki, stoły obiadowe.
Our benefits

Produkty 1-35 z 355

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produkty 1-35 z 355

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Technorattan – pomocnik w tworzeniu komfortu

Jakość w optymalnej cenie

Nowoczesne projektanci poszli na przód w tworzeniu mebli z różnorodnych specyficznych materiałów. Wspaniałym przykładem jest technorattan, wykorzystywany do tworzenia różnych mebli plecionych.

Materiał ten nie tylko w pełni powtarza tekstury swego naturalnego rodaka, ale nawet przewyższa go w niektórych charakterystykach eksploatacyjnych. Jest on również taki samy lekki jak meble rattanowe. Nawet gospodyni domowa z łatwością potrafi przesunąć plecione fotele, stoły i inne przedmioty wyposażenia jak tylko zechce.

Pomimo nieistotnej masy, meble technorattan posiadają dużą trwałość i są odporne na znaczne obciążenia. Dzięki giętkości konstrukcji meble plecione, na przykład fotele, są w stanie dostosować się do kształtu ciała ludzkiego i nabywać poprzedniego wyglądu po wstawaniu.

Popularność technorattanu spowodowana szerokim zasięgiem jego stosowania. On nie boi się nie ultrafioletu (nie blaknie), nie regularnego kontaktu z wodą. Dlatego właśnie z niego produkują leżaki ogrodowe.

Meble ogrodowe technorattan bez obawy można zostawiać na zewnątrz przez cały rok, wiedząc, że nic im się nie stanie, ponieważ różnic temperatury one też się nie boją. Minimalna obsługa której potrzebują – to zwykłe wycieranie wilgotną ściereczką, aby zmyć kurz i zanieczyszczenia. Pleśni i różnorodne rodzaje grzybic nie zdolne przetrwać na sztucznej powierzchni.

Jak tworzą się meble plecione?

Technorattan w postaci sznura plastikowego nawija się na bazę. Zwykle bazą leżaków z technorattanu i innych mebli jest rama aluminiowa, nadająca wyrobowi niezbędnej trwałości. Ponieważ długość sznura jest praktycznie nieograniczona, wyroby mają minimalną ilość złączeń. Im mniejszą jest ich liczba, tym silniejszą i bardziej wytrzymałą jest cała konstrukcja. Meble z technorattanu mogą jak powtarzać kolor swego naturalnego odpowiednika, tak i kardynalnie odróżniać się od niego. W istocie kolor wyrobów zależy tylko od pomysłów projektanta.

Kupić technorattan w sklepie Gardenello

Wśród asortymentu naszego sklepu przedstawione są wyroby wiodących marek niderlandzkich, estońskich, polskich i nawet indonezyjskich mebli ogrodowych. Dla zamówienia wybranego towaru, wystarczy zwrócić się do naszego konsultanta. Mogą Państwo otrzymać zamówione meble z Europy w najkrótszym terminie, towary importowane są co najmniej raz w miesiącu, a z pomocą wiodących firm transportowych dostarczymy je do Państwa domu.

W tym serwisie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez blokowania plików cookies oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedź się więcej
X